İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

En İyi Ankastre Çamaşır Makinesi 2022 - Kusursuz Bir Deneyim İçin Bunlara Dikkat Edin!

Yaşam Alanlarınıza Kolayca Uyum Sağlayan Ankastre Çamaşır Makinesi Modelleri Nasıl Seçilir?

En iyi ankastre çamaşır makinelerinin ayırt edici özelliği, orada olduklarını zar zor fark etmenizdir. Solo çamaşır makinelerinden farklı olarak, bu cihazlar mutfak veya banyo ünitelerinize monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve bir dolap kapağıyla gizlice kapatılır. İdeal olarak, ankastre çamaşır makineleri sessiz çalışmalı, kapsamlı yıkama ayarları sunmalı ve iyi bir enerji verimliliğine sahip olmalıdır.

Tüm bu söylediğimiz temel faktörlere rağmen yeni bir ankastre çamaşır makinesi seçmek bunca farklı ürün, marka ve tasarım arasında zor olabilir. Bu kılavuzda, bütçeniz için en iyi ankastre çamaşır makinesi deneyimi için nelere dikkat etmeniz gerektiğine değinerek seçiminize yardımcı olmaya çalışacağız.

Önce Yaşam Alanlarınızın Ne İstediğini Anlayın! – En İyi Ankastre Çamaşır Makinesi 2022

Alışverişe başlamadan önce mutfak veya banyo ünitenizin boyutlarını (genişlik, derinlik ve yükseklik) kontrol ettiğinizden emin olun. Ankastre çamaşır makinesi modelleri genellikle 82cm yüksekliğinde, 60cm genişliğinde ve 54cm ile 56cm arası derinlikte standart bir ölçüde olur. Ayrıca, su ve elektrik bağlantılarını yerleştirmek için cihazın arkasında (yaklaşık 3 cm) fazladan bir boşluk olmalıdır. Ayrıca ön tarafa takacağınız kapının kalınlığını da hesaba katmanız gerekecektir, çünkü bu da 20 mm daha ekleyecektir.

Bir Ankastre Çamaşır Makinesi Nelere Sahip Olmalı? – En İyi Ankastre Çamaşır Makinesi 2022

Yaşam alanlarımızın ölçüleri itibariyle ankastre çamaşır makinesi için uygun olduğundan emin olduğumuza göre artık ankastre çamaşır makinesi seçerken ürünün kendisinde hangi özellikleri aramamız gerektiğini konuşabiliriz.

Çoğunlukla iyi bir ankastre çamaşır makinesi tıpkı solo makinelerdeki gibi yüksek kapasiteden hassas programlara ve hızlı yıkamalara kadar yapmanız gereken tüm yıkamaları kapsayan bir dizi yıkama ayarına sahip olmalıdır. Gereksinimlerinizi dikkatlice düşünmeli ve satın almadan önce cihazın uygun ayarlara sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. 

Örneğin, bazı makinelerde ön yıkama seçeneği yoktur, bu da onları kirli, yeniden kullanılabilir bebek bezlerinin veya kirli giysilerin düzenli olarak göründüğü bebek veya küçük çocuklu evlerde kötü bir seçim haline getirir. Ayrıca akıllı telefon uyumluluğu gibi cihazı bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kontrol etmenizi ve izlemenizi sağlayan daha gelişmiş özellikler de arıyor olabilirsiniz.

Düşünülmesi gereken bir diğer faktör ankastre çamaşır makinesi alırken ürünün mutfağınıza nasıl entegre olacağıdır. Bazı alıcılar, solak oldukları veya belirli bir mutfak düzenine uygun bir düzen aradıkları için pek de standart diyemeyeceğimiz sağdan menteşeli bir çamaşır makinesi seçebilmektedir. Çoğunlukla ankastre çamaşır makinesi modelleri soldan menteşelidir ve sağ elle açılır.

Enerji Tüketimini Göz Ardı Etmeyin! – En İyi Ankastre Çamaşır Makinesi 2022

Ankastre çamaşır makinesi seçerken unutmamanız gereken bir diğer özellik de enerji verimliliğidir. Tıpkı buzdolapları, bulaşık makineleri ve solo çamaşır makineleri gibi ankastre çamaşır makinesi modelleri de A'dan (en verimli) G'ye (en az verimli) kadar herhangi bir değerde olabilecek bir enerji derecelerine sahiptir.

Ayrıca ankastre çamaşır makinesi alırken Mart 2021’de enerji verimliliği sisteminin biraz değiştirildiğini ve artık gerçekten yüksek puanlar almanın zorlaştığını unutmamalısınız. 2020'de etkileyici bir enerji verimliliğe sahip olan herhangi bir ankastre çamaşır makinesi artık çok daha mütevazı görünen bir kaliteye sahip olabilir.

Ankastre Galeri’de En İyi Ankastre Çamaşır Makinesi Deneyimi Alışverişten Başlıyor!

Ankastre çamaşır makinesi seçerken dikkat etmeniz gereken faktörler arasında çamaşır kapasitesi ve gürültü gibi faktörleri de eklememiz gerekir. Genel olarak, daha büyük kapasiteli makineler büyük evler için en iyisidir, düşük kapasiteli makineler ise bir veya iki kişi için daha tercih edilebilir bir kullanım sunar. Gürültüye duyarlı bir kişiyseniz, seçtiğiniz çamaşır makinesinin çalışma hacmini de göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer sizin için en uygun ankastre çamaşır makinesi modelini seçmekte zorlanıyorsanız Ankastre Galeri dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Satış uzmanlarımız, yaşam alanlarınızın ve sizin ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun ankastre çamaşır makinesi modelini bulmanıza yardımcı olacak!

[widget-140]

Yorum Yap

Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20