İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mimarlara Özel Çözümler

Dünya Devi Markalarla Projelerinizi Güçlendirin!

Küçük detaylar birleşerek yüksek kaliteyi oluşturur! Projenizin en ince ayrıntılarını sizlerle birlikte tasarlıyor; sürecinize kaliteli ürünlerimizle destek oluyoruz.

Dünyaca ünlü markaların en yeni koleksiyonlarına yer verdiğimiz geniş ürün yelpazemiz ile toplu konut, iş yeri, bina ve AVM gibi projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ankastre grubu, beyaz eşya ve eviye-batarya ürünlerini hizmetinize sunuyor, başarılı çalışmalara imza atmanızı sağlıyoruz.

Sizlere tasarım özgürlüğü sunan ve projelendirdiğiniz mekanlara farklı bir hava katan çözümlerimiz ile kurumsal bir partneriniz olarak yanınızda yer alıyoruz.

mimarlara özel çözümler

Projeleriniz İçin En İyi Markalar, En Kaliteli Hizmet Ankastre Galeri'de!

mimari projeler

Projenize Özel Danışmanlık

Toplu konut, iş yeri, apartman ve AVM gibi projeleriniz ile yaratıcı konseptleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sunuyor, ihtiyaç analizi yaparak taleplerinizi dinliyoruz.

Geliştirmekte olduğunuz mimari çözümlere katkı sunuyor, keşif desteği veriyoruz. Beklentilerinizi karşılayabilmek adına çalışma yürüttüğünüz projenizin mutfak ve kullanım alanlarını inceliyor, en uygun ürünlerle ilgili öneriler yapıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız ile tasarımlarınız için yenilikçi çözümler sunuyor ve projenizin tam da hayal ettiğiniz gibi detaylara sahip olmasını sağlıyoruz.

En İyi Markalar ve Uygun Fiyat

Müşterilerinizin beklentilerini karşılayacak en yeni ve teknoloji harikası ürünleri sizlere sunuyor, tasarımlarınıza renk katıyoruz!

Çalışmalarınızı kusursuz bir şekilde geliştirebilmeniz adına dünyaca ünlü Teka, Franke, Electrolux, Pera, Silverline, Siemens, Elica, Blanco, Nuevo, Crauf ve Ukinox gibi markaların ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sağlıyor, canlılığıyla göz dolduran şık detaylara sahip teknoloji harikalarını sizlerle buluşturuyoruz.

En yaratıcı ve kaliteli projeleriniz için bizimle çalışmak, tasarımlarınıza uygun eviye, batarya, fırın, ocak ve davlumbaz gibi eşyaları sorunsuz ve hesaplı bir şekilde temin etmek ister misiniz?

mimari proje için ankastre
mimari proje beyaz eşya

Satış Sonrası Destek

Bugüne dek sayısız mimarla yürütmüş olduğumuz uzun soluklu projelerde, kaliteye ve dayanıklılığa önem verdik, altına imzamızı attığımız her detayda tüm sorumluluğu bizzat üstlendik!

Mekanınızın konseptine uygun olarak sağlamış olduğumuz davlumbaz, ocak, fırın, mikrodalga, eviye ve batarya gibi ürünlerde satış sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her alanda destek olmaya devam ediyor; ihtiyaç duyulduğu takdirde ürünlerin bakım ve onarımını yapıyoruz.

Projelendirme çalışmalarınızı Ankastre Galeri ile birlikte yürütmeye ve kurumsal partnerinizden her türlü bilgi, destek ve servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almaya ne dersiniz?

Toplu Konut ve AVM Projelerinize Destek

Özel Fiyatlar, Hızlı Uygulamalar

Ankastre ve Beyaz Eşya İhtiyaçlarınıza Uzman Yaklaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Toplu konut ve diğer tüm projeleriniz için fırın, ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, mikrodalga, eviye ve batarya gibi ürünlerimiz bulunmaktadır.

Projelerinize destek almak için iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarından ve adres bilgilerinden bize ulaşabilir, satış danışmanlarımızın önerilerini alabilirsiniz.

Ürünlerimizin fiyatları; toplu alımlarınıza, modellere ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösterdiğinden en doğru fiyat bilgisini alabilmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uzmanlarımızla Görüşün

konut projesi ankastre
Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20