İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Ankastre Galeri

Hakkımızda

Evleriniz ve işyerleriniz için ihtiyacınıza yönelik çözümlerle mekanlarınızı işlevsel hale getiriyor; her biri birer teknoloji harikası olan ürünlerimizle mutfak ve ev işi deneyiminizi iyileştiriyoruz!

Teka, Franke, Electrolux, Pera, Silverline, Esty, Siemens gibi dünya markalarının kalitesini yaşam ve çalışma alanlarınıza 25 yıllık deneyimimiz, uzman montaj-servis personelimiz ve teknik ekibimizle taşıyor, bireysel ve kurumsal kullanım için hem ekonomik hem de yenilikçi formüller üreterek yaşamınızı kolaylaştıran, hızlı ve pratik bir yaklaşımla ev teknolojilerinden beklentilerinizi yeni baştan tasarlıyoruz.

Siz de zengin ürün çeşitliliği ile Ankastre Galeri dünyasını keşfetmek, dünyanın en güvenilir üreticilerinin güncel ürünlerine mekanlarınızda yer ayırmak için mağazamızı ziyaret edin, değişimi birlikte başlatalım!

ankastre galeri

25+

Yıllık Deneyim

Ankastre, mutfak eşyaları, eviye-batarya alanında 25 yıllık bilgi birikimi.

15+

Marka

Üretiminden tasarımına kadar biri kaliteli ve dünyaca ünlü 15 seçkin marka.

5000+

Ürün

Mutfaklarınıza ve banyolarınıza şıklık katan tasarım harikası 5000’den fazla ürün.

55000+

Mutlu Müşteri

Alışverişini Ankastre Galeri farkıyla sorunsuz bir şekilde yapan 55 binden fazla müşteri.

ankastre mağazası

Vizyon & Misyon

Dünyanın en güvenilir ve yenilikçi teknolojilerini kişisel ve kurumsal ihtiyaçları için çözüm arayan müşterilerimizle buluşturarak ankastre ve beyaz eşya sektörüne değer katmayı hedeflemekteyiz.

Alanında uzman montaj ve servis ekibimiz, doğru bilgilerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun seçimi yapmasını sağlayan satış danışmanlarımız ve zengin ürün çeşitliliğimizle müşterilerimize mekanlarında güven veren uzun ömürlü çözümler sunmak misyonumuzdur. Vizyonumuz ise hizmet ve ürün kalitemizde kesintisiz bir sürdürülebilirlik sağlayarak ev teknolojilerindeki öncülüğümüze yeni başarılar eklemek, Türkiye’nin her noktasına ulaşan servis ağımızı aynı nitelikli hizmet anlayışı ve doğaya saygılı yaklaşımla global pazara taşımaktır.

Bugüne kadar birlikte çalıştığımız binlerce bireysel ve yüzlerce kurumsal müşterimizin hala ürünlerimizi memnun bir şekilde kullanmasından gurur duyuyor, başarımızı partnerlerimizin memnuniyeti ile ölçüyoruz.

Ekibimiz

Alışveriş yolculuklarının her noktasında müşterilerimize destek olmayı sürdüren alanında uzman ekibimizle beklentilerinizi karşılamak adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

25 yıllık deneyimimizi güncel bir yaklaşımla sentezleyerek çalışanlarımızın gelişimlerini teşvik ediyor; uzman teknisyenlerimiz, montaj ve servis ekibimiz, mekanlarınız için en uygun ürünü seçmenize önerileri ile yardımcı olan satış uzmanlarımızla pazarlama, satış, güvenli teslimat, hızlı kurulum ve satış sonrası destek başta olmak üzere tüm hizmetlerimizde size en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

İletişimi güçlü bir ekip olarak mekanlarınız için çözümler üretirken uyum içinde hareket ediyor, sizlere konforlu ve zahmetsiz bir deneyim sunuyoruz.

beyaz eşya mağazası
mutfak eşyaları mağazası

Değerler & Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızla ihtiyaç ve beklentilerinizi analiz ediyor, dünyanın en büyük markalarını Ankastre Galeri farkıyla evlerinize taşıyoruz.

Zengin ürün çeşitliliğimizle mekanlarınız için gerek işlevsel gerekse estetik anlamda en uygun seçimi yapmanızı sağlıyor, satın aldığınız ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize teslim edildiğinden emin oluyor, taleplerinize kusursuz ve zamanında yanıt verebilmek için hassasiyet gösteriyor, evlerinizi ve işyerlerinizi yenilerken de koruyoruz!

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine destek oluyor, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile standartlarımızı sürekli daha yukarı taşıyoruz.

Referanslar – Ankastre Galeri Farkıyla Çalışma Alanlarını Yenileyen Kurumsal Müşterilerimiz

Ankastre Galeri olarak bugüne kadar restoran ve kafelerden otellere, AVM’lerden hastanelere kadar pek çok farklı kurumla birlikte çalıştık ve ihtiyaçlarına en uygun teknolojileri seçmelerini sağladık. Bizi ve hizmetlerimizi daha yakından tanımak için kurumsal müşterilerimize göz atın!

Ankastre Galeri’yi Yakından Tanıyın!

İstanbul Çağlayan’da yer alan mağazamız, ürünlerimiz, ekibimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için video ve fotoğraflarımızı inceleyin! Ankastre Galeri ayrıcalıklarıyla hemen tanışmak istiyorsanız mağazamızı ziyaret edin, mekanlarınız için en doğru seçimi satış uzmanlarımızın önerileri ile yapın.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medyada Biz

Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20