İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Teka’nın En Çok Satan Fırınları ve Özellikleri

Teka’nın En Çok Satan 5 Fırını

Büyüklerimizin evinde ve bizlere eski zamanları hatırlatan filmlerde görmeye alışık olduğumuz davul fırınlar, şimdilerde yerini teknolojik fonksiyonlara sahip yeni nesil fırınlara bıraktı diyebiliriz. Her mutfağın olmazsa olmazı fırınlar, ihtiyaca göre buharlı, ankastre ya da solo olarak tercih edilebiliyor. 

Taptaze ve lezzetli yemeklerinizin sırrı olan fırınlar; kullanım kolaylığı, fonksiyonları ve tasarımı ile her markada farklılık gösterebiliyor. Peki, kullanıcıların en çok beğendiği markalarından biri olan Teka fırın özelliklerini bilmek ve ihtiyaçlarınızı yeniden gözden geçirmek ister misiniz?

Teka’nın En Çok Satan Fırınları

Fırın deyince akla gelen en önemli markalardan biri olan Teka, Alman kalitesini taşıyan ve mükemmel performansı ile kendinizi bir aşçı gibi hissetmenizi sağlayan multifonksiyonlu fırınlara sahip. Peki, mutfakta harikalar yaratmanızı sağlayan Teka’nın en çok satan fırınları hangileri?

1. Steakmaster

20 otomatik programıyla her yemeğiniz için farklı bir pişirme ayarı sunan bu modelde, 700 dereceye kadar çıkabilen özel döküm ızgara ve ısıtıcı bulunmaktadır. Diğer fırınlara oranla %20 daha az enerji tüketen Steakmaster, A+ sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Teka fırın özelliklerinden en önemlisi, fırının kapağının yavaş kapanma özelliğidir. DualClean temizleme sistemi ile kendi kendini temizleyebilmeye özelliğine sahip olan fırın, siyah cam tasarımıyla tüm evlere estetik katmaktadır.

2. Maestropizza HLB 8510 P

Evinizde gerçek bir şef gibi pizza yapabilmenizi sağlayan bu modelde, 340 dereceye kadar çıkabilen ekstra güçlü ızgara bulunmaktadır. Lezzetli pizzalar için özel olarak üretilen taş ve pirolitik temizleme sistemi ile Teka’nın en çok satan fırınlarından biri olan Maestropizza, pizza gurmelerinin vazgeçilmezidir! Ayrıca fırın içerisindeki halka ısıtıcısı sayesinde tüm yemekler eşit oranda pişmektedir.

3. Airfry HLB 8416

Teka’nın en çok satan fırınlarından bir diğeri olan Airfry modeli, XXL kapasiteye sahiptir. Aynı anda 4 farklı yemek yapabilme imkanı sunan Teka fırın özelliklerinden en önemlisi, geniş iç hacmi nedeniyle daha çok enerji tasarrufu sağlamasıdır. Birden fazla yemeği aynı anda pişirerek elektrik faturalarınızı %20 oranında düşürmektedir.

4. HLB 840

Teka fırın önerilerinde ilk 5’te yer alan bu modelin çocuklar için sağlamış olduğu güvenlik kilidi, ekstra bir artı olarak tercihlerimizi etkilemektedir. Hızlı ısıtma modu ile pişirme fonksiyonuna ek olarak yemekleri ısıtan Teka fırın özelliklerinden en önemlisi, StreamBox pişirme kitine sahip olmasıdır. Yemeklerin besin değerlerini, vitaminlerini ve özsularını koruyarak pişmesini sağlayan kap, bu modelin ikinci artısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

5. HLB 8600

Teka ankastre fırın modelleri içinde en çok satan bir diğer ürün de HLB 600. Kendi tariflerini yapmayı sevenler için ideal bir yardımcı olduğu söylenebilir. Hafızasına 20 yemek tarifi kaydedebilen ve beş pişirme kademesi bulunan bu modelin 12 farklı pişirme fonksiyonu vardır. 

Teka Fırın Özellikleri Mutfaklarda Avantaj Sağlıyor

Teka ankastre fırınlar, hem fonksiyonel özellikleri hem de tasarımları ile her eve konfor ve şıklık katmaktadır. Teka ankastre fırın kullanımı da temizliği de gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün çok daha kolay olmaktadır. 

Sofralara lezzet katan Teka fırın modelleri ile siz de mutfakta ihtiyaç duyduğunuz yardımcıya sahip olabilir, enerji tasarruflu fırınınız ile elektrik faturasını düşünmeden dilediğiniz yemeği yapabilirsiniz. Teka’nın en çok satan fırınlarını deneyin, yemeklerinize lezzet katın.

[widget-144]

Yorum Yap

Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20