İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik, ankastre bulaşık makineleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak, kullanıcılarına işlevsellik, tasarım ve performansı bir arada sunma fırsatı veriyor. Farklı ihtiyaçlara ve mutfak düzenine uygun çeşitli modelleriyle Arçelik, bulaşıkların pratik ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlayan yenilikçi teknolojilere odaklanıyor. İşte, Arçelik ankastre bulaşık makineleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bazı öneriler ve Arçelik ankastre bulaşık makinesi modellerinden en çok tercih edilenler...

Arçelik AB 260 Tam Ankastre Bulaşık Makinesi – Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

Su tüketimi 12.9 L olan 6 programlı ve 14 kg kapasiteli Arçelik ankastre bulaşık makinesi AB 260 kullanıcıları tarafından en beğenilen modellerden. HijyenMax özelliği sayesinde virüs ve bakterilerin %99’unu yok eden Arçelik ankastre çamaşır makinesi, paslanmaz çelik iç gövdesi, 48 dBa ses seviyesiyle de dikkat çekiyor. Bardak koruma sistemi ve kir sensörü sayesinde bulaşıklarınızı tertemiz yapıyor.

Arçelik 9262 SB Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi – Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Tavsiye

Arçelik ankastre bulaşık makinesi modelleri arasında olan 9262 SB, 14 kilograma kadar yıkama yapıyor, 11 L su harcıyor. Programın sonunda ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıkların üzerinde kalan su damlalarının küçülmesini ve yok olmasını da sağlıyor. Ekstra parlaklık, ekstra hızlı ve ekstra kurutma fonksiyonları ile avantaj sunuyor.

Arçelik AB 281 Tam Ankastre Bulaşık Makinesi – Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik ankastre bulaşık makinesi tavsiye isteyenler için önereceğimiz C sınıfı AB 281 Arçelik tam ankastre bulaşık makinesi 9,5 litre su harcıyor ve 16 kg yıkama yapıyor. DeepClean teknolojisi ile bulaşık makinenizdeki sepetin ¼ kısmında etkili olacak şekilde içeri yerleştirilen bir aparat sayesinde, şişeler ve tencereler için özel yıkama alanı sağlıyor. Yeni nesil yıkama teknolojisi CornerWash özelliğiyle de makinenizin en köşelerine bile suyu ulaştırıyor. Otomatik kapı açma özelliği de program sonunda kapıyı otomatik açarak doğal hava akışını sağlıyor.

Arçelik ankastre bulaşık makinesi modelleri arasında en iyilerden olan AB 281 ayrıca ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıklardaki su damlalarının da yok ediyor.

Arçelik ABM 360 I Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi – Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

Yarı ankastre bulaşık makinesi ABM 360 I, leke tutmayan inoks rengi, paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız ürünlerden. D enerji sınıfı ve 48 dBa ses seviyesi var. 14 kg kapasiteli Arçelik ankastre bulaşık makinesi, otomatik kapı açma özelliği sayesinde bulaşıklarınızın daha hızlı kurumasını sağlıyor ve enerjisini verimli kullanıyor.

Arçelik ABC 160 S Tezgah Altı Bulaşık Makinesi – Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Tavsiye

Arçelik ankastre bulaşık makinesi olarak ABC 160 S üstün özellikleriyle öne çıkıyor. 11.5 litre su harcayarak 14 kg bulaşık yıkayan Arçelik ankastre bulaşık makinesi, HijyenMax özelliğini kullanarak buhar ve ekstra sıcak durulamanın gücüyle virüs ve bakterilerin %99,99'unu öldürür, bulaşıkların her noktasında hijyen sağlar. Otomatik Kapı Açma Özelliği bulunan bu modelde program sonu kapı otomatik açılır ve bulaşıklar daha çabuk kurur. Ekstra kurutma özelliği de camlarınız ve porselenleriniz için avantajlıdır, daha parlak olmalarını sağlar.

Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik ankastre bulaşık makinesi fiyatları, modelin özellikleri, kapasitesi ve satış yapılan döneme göre değişebilir. Genellikle, bazı modeller daha uygun fiyatlarla sunulurken, daha gelişmiş özelliklere sahip veya daha büyük kapasiteli olanlar daha yüksek fiyat aralıklarında olabilir. Arçelik ankastre bulaşık makinesi fiyatları 14 – 15 bin TL’den başlarken 25 bin TL’ye kadar uzanan modeller karşınıza çıkabiliyor.

Modelin özellikleri, yıkama kapasitesi, su harcama miktarı, iç hacmi ve genişliği ile teknolojik imkanları Arçelik ankastre bulaşık makinesi fiyatları üzerinde etkili oluyor. Siz de doğru Arçelik ankastre bulaşık makinesi almak ve Arçelik ankastre bulaşık makinesi tavsiyeleri edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mağazamızda yer alan Arçelik ankastre bulaşık makinesi modelleri için satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

[widget-136]

Yorum Yap

Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20