İletişim: 0553 156 82 86 Sanal Tur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Franke Ankastre Setler - Hangisini Seçmeliyim?

Mutfağınıza Uygun Franke Ankastre Seti Bulmak İster misiniz?

Mutfağınızdaki her detayın birbiriyle kusursuz bir uyum içerisinde olmasını istemeniz çok normal. Şık bir eve sahip olmak için mutfaktan balkona, antreden odalara kadar her alanın dekorasyonunun güzel olması gerekir. Peki, mutfakta şıklığı nasıl sağlayabileceğinizi biliyor musunuz? Elbette, Franke ankastre set kullanarak!

Franke ankastre set alanında kalitesini ispat etmiş markalardan biri. Dolayısıyla sade ve şık bir mutfağınız olsun istiyorsanız Franke ankastre set modellerini incelemeniz şart. Peki, mutfağınıza ve tarzınıza uygun Franke ankastre seti nasıl bulacaksınız? Gelin, birlikte bakalım…

Dekorasyonunuza Uygun Franke Ankastre Set Modelleri

Mutfakların olmazsa olmazı olan ankastre setler, bir nevi dekorasyonun tamamlayıcısı oluyor. Özellikle de yeni ankastre modelleri, pürüzsüz tasarımları ve parlak renkleri ile mutfaklarda başlı başına bir aksesuar olarak değerlendirilebiliyor. 

Mutfağınızda oldukça radikal çizgilere sahip beyaz eşyalar bulunuyorsa ve siz iddialı olmayı seviyorsanız Franke ankastre fırın, davlumbaz ve ocaktan oluşan Country Avena, Rustik Set ve Maris Oyster, sizin için güzel bir seçim olabilir.

Country Avena: Evinize bej tonlarının hakimiyetini sağlayacak Trendline Plus FCO 70 OA davlumbaz, Trendline FHTL 755 4G TC OA C ocak ve Country 65 CM 65 M OA ocaktan oluşuyor. 

Rustik Set: Evinizde benzersiz bir şıklık yaratacak Trendline Plus 70 O davlumbaz, Maris Fhma 755 DCL OY C ocak ve Maris FMA 86 H OY fırından oluşuyor.

Mutfağınızdaki yumuşak tonlara uyum sağlayabilecek Franke ankastre ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan MYtos Pyrolytic İnox Island serisi ya da Mythos Steam Black, tam anlamıyla sizi ifade edebilir.

Tarzınıza Uygun Franke Ankastre Set Modelleri

“Evimde benim tarzım konuşur!” diyenlerdenseniz sizler için de mutfağınıza şıklık katacak Franke ankastre set önerilerimiz var. 

Sadeliğin şıklığını seviyor ve evinizdeki tüm detaylarda soft çizgilere yer veriyorsanız sizin tarzınıza en uygun Franke ankastre set modelleri; Smart Linear İnox 2 ve Smart İnox olabilir.

Smart Linear İnox: Grinin mükemmel parlaklığını mutfaklarınıza yansıtan Smart Linear FSL 86 H XS fırın, Smart Linear FHNL 705 4G TC XS ocak, Format FDF EG6 60 XS davlumbaz ve FMW 20 GN G XS mikrodalgadan oluşuyor.

Hayatınızda sıra dışı olmayı tercih edenlerdenseniz mutfağınıza siyahın karakteristik dokunuşlarını yapabileceğiniz Franke ankastre setlerinden Trendline ve Country Nero’yu inceleyebilirsiniz.

Franke Ankastre Set Fiyatları Nedir?

Franke ankastre davlumbaz, ocak ve fırından oluşan setler, farklı modeldeki ürünlerin bileşimi olduğundan internet araştırması yaparken kesin bir fiyat bilgisine sahip olamayabilirsiniz. Franke ankastre setinizin parçalarını belirleyerek en doğru fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Franke Ankastre Set Modelleri Evinize Farklı Bir Hava Katacak

Tüm Franke ankastre set modellerini inceliyor ancak mutfağınızın dekorasyonuna uyacak seriye bir türlü karar veremiyorsanız Franke ankastre set yorumlarına göz atabilir, kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Franke ürünlerini tek parça olarak satın almak isterseniz de Franke davlumbaz, Franke ocak ve Franke fırın modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza en çok uyan ürünleri belirleyebilirsiniz. Franke kalitesini evinize taşımak ve en yeni koleksiyonları keşfetmek için Ankastre Galeri’ye gelebilirsiniz…

[widget-145]

Yorum Yap

Fiyat Teklifi Al
Fiyat Teklifi Al +90 (549) 572 20 20